Seçilen Dil: Türkçe
Dünyadaki tek flare pantalon dükkanı
En Yaygın Desen Çeşidi
0
Sepetinizde hiç ürün yok.

0

Hoş Geldiniz

Müsteri Hizmetleri

  • Teslimat Bilgileri

    Kargo ve ulaşım bedeli olarak alınmakta olan ücrete, sipariş işlemleri, ürün seçimi ve paketlenmesi, ulaşım ve teslimat himetleri dahildir. Vermiş olduğunuz siparişler, haftaiçi ve cumartesi günleri kargolanmaktadır. 

    Aksi ürün açıklamasında belirtilmediği sürece,  siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile maksimum 3 (üç) iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Cumartesi günü öğle saati 12:00 dan sonra ve pazar günleri verilen siparişler, aksi ürün açıklamasında belirtilmediği sürece, pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. Siparişler, İstanbul'a 600 km mesafeden az yakınlıkta bulunan illere kargoya verildikten sonra 1 (bir) iş gününde, 600 km den fazla uzaklıkta bulunan illere 2 (iki) iş günü içerisinde teslim edilmektedir.Öncelik belirtilen, aynı gün ulaşması istenen kargo siparişleri ve uluslararası siparişler ek ücrete tabiidir.

    Alaska, Hawaii, Puerto Rico ve Guam varışlı siparişler $5.00 dolar ek ücrete tabiidir. Uluslararası siparişler ortalama 15-20 günde teslim edilmektedir.

  • İADE & DEĞİŞİM

    Azza Vera siparişlerinizden tamamen memnun olmanızı hedefliyoruz. Memnun olmadığınız bir durumda, ürünü inceleyerek, kullanılmamış, yıkanmamış ve defosuz olarak iade/değişim alıyoruz. Kullanılmış, yıkanmış ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır. Ürünleri size ulaştığı şekli ile, etiketli, paketli ve tam aksesuarlı halinde göndermeniz gerekmektedir.İade ve değişim süreniz fatura sürenizden itibaren 7(yedi) iş günüdür.